Zastanawiasz się, w jaki sposób wyglądają treningi zawodników MMA? Cóż, zawodnicy MMA z cała pewnością i bez wątpliwości nie mają łatwego życia, w podczas żadnego dnia nie mają wolnej chwili na odpoczynek czy na leniuchowanie.

Podstawą do osiągnięcia sukcesu są oczywiście mordercze treningi – codziennie, siedem dni w tygodniu, przez minimum 5 godzin. Taka ilość ćwiczeń potrafi wykończyć każdego, jednak jest ona niezbędna aby zbudować niesamowicie gęstą masę mięśniową – i co najważniejsze – przełamać wszystkie swoje dotychczasowe ograniczenia, takie jak lęk przed taką ilością treningów czy niepewność, czy Twój organizm poradzi sobie z tak niewiarygodnym i niemal nadludzkim wysiłkiem.

Oczywiście nawet najsilniejszy organizm nie da rady trenować codziennie przez wiele godzin bez odpowiedniego, rzetelnego wsparcia – chodzi oczywiście o starannie zaplanowaną suplementację, dzięki której możliwe będzie wsparcie organizmu w taki sposób, aby mógł on normalnie funkcjonować i regenerować mięśnie. Niezbędne będą tutaj AKKG, glukozamina, gainer z podwyższoną ilością białka, a także odżywki białkowe, takie jak białko jaja. nie należy również pomijać witamin z grupy B, w szczególności witaminy B12, a także witaminy C czy witaminy E, bo to one stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dodatkowo warto regularnie jeść ekstrakt z oliwy z oliwek czy olej z wiesiołka. Taka dawka witamin i minerałów sprawia, że każdego dnia będziesz mógł cieszyć się nową energią do wielogodzinnego treningu.